معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بهره‌برداری برج طغرل در ۳ ماه آینده خبر داد و گفت: ۵۰ درصد از سرانه‌های زیربنایی، پل‌ها، تقاطع‌های غیر همسطح و … در این دوره از مدیریت شهری انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا جاوید معاون فنی و عمران شهرداری تهران در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح سه راه تقی آباد و بهره برداری از ۱۱۰ پروژه اجتماعی و فرهنگی، ورزشی، عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۰، اظهار داشت: برج طغرل در سه ماه آینده در این دوره از مدیریت شهری به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه سرانه‌های خدماتی، اجتماعی، فرهنگی و زیر ساختی شهر تهران در این دوره از مدیریت شهری دو برابر شده است، افزود: ۵۰ درصد از سرانه های زیربنایی، پل‌ها، تقاطع‌های غیر همسطح، شبکه جمع‌آوری آب های سطحی و... در این دوره از مدیریت شهری انجام شده است.

معاون فنی و عمران شهرداری تهران، به دو سرفصل مدیریتی شهردار تهران اشاره کرد و گفت: یکی از این موضوعات اقدامات نرم افزاری بود و شهرداری تهران از سازمانی خدماتی به نهادی اجتماعی تبدیل شد و در قالب شورایاران و مدیریت محلات نمود پیدا کرد.

جاوید ادامه داد: در اقدامات سخت‌افزاری که مکمل اقدامات نرم‌افزاری است کاهش فاصله جنوب نسبت به شمال و شرق نسبت به غرب را داشته‌ایم. البته در این سال‌ها شمال و غرب شهر هم پیشرفت کرده‌اند ولی جنوب و شرق پیشرفت بیشتری داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه تقاطع غیرهمسطح سه راه تقی آباد ماه‌ها پیش مورد بهره‌برداری رسیده است، گفت: این پروژه که با پیگیری بیشتر مسوولان شهرداری به بهره برداری رسیده است امروز به طور نمادین افتتاح شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج