مدیرکل طرح‌های ملی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به استقبال کم نظیر جوانان از جشنواره نشاط و امید در هفته جوان گفت: جشنواره‌هایی از این دست را به عنوان تقویت کننده روحیه امید و بالابردن سرمایه اجتماعی کشور باید مورد توجه قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن طلایی درباره ارزیابی هفته جوان امسال گفت: سعی کردیم در این هفته با استقبال از رویداد بزرگ و ملی انتخابات به نوعی شادی و نشاط را در بین جوانان تزریق کنیم که می‌توان گفت موفق عمل کردیم.

مدیرکل طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان همچنین با اشاره به استقبال کم نظیر جوانان سراسر کشور از جشنواره نشاط و امید در هفته جوان، اظهار کرد: در این برنامه ملی صدهزار جوان ایرانی مشارکت داشت که باید جشنواره هایی از این دست را به عنوان تقویت کننده روحیه امید و بالابردن سرمایه اجتماعی کشورمورد توجه قرارداد.

وی افزود: در این جشنواره سعی بر این شد تا با شعار« مشارکت جوانان» این قشر مهم و تاثیرگذار جامعه را در همه حوزه‌ها اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... دخیل کنیم و به همین منظور روزهای هفته جوان به برنامه ها و فعالیت های مختلف ورزشی، محیط زیست، گردشگری، تکریم شهید و خانواده شهدا، مفهوم انتظار، دیدار و گفت و گو با مسوولان و... اختصاص دهیم.

طلایی یکی دیگر از اقدامات مهم و تاثیرگذار هفته جوان امسال را افتتاح خانه های جوان در سراسر کشور دانست و گفت: با روندی که در پیش است امیدواریم صدخانه جوان دیگر طی سال جاری به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان درادامه اوقات فراغت جوانان با موضوع آسیب های اجتماعی را دارای رابطه ای دو طرفه و معنا دار دانست و افزود: هرچه وزنه اوقات فراغت را پربار تر کنیم، آسیب های اجتماعی به شدت کاهش پیدا خواهد کرد و این مهم نیازمند حضور همه ارکان جامعه به‌ویژه خانواده‌ها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج