معاون شهردار تهران گفت: هیچ استخدام جدیدی در شهرداری صورت نگرفته و تنها تبدیل وضعیت کارمندان از قردادی به ثابت و نیز از شرکت های قردادی به شرکت هادیان شهر صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، ناصر امانی در سیصد و چهل و هشتمین جلسه شورا در پاسخ به تذکرات اعضا پیرامون موضوعاتی نظیر واگذاری شهروند به بانک شهر و استخدام نیروهای جدید گفت: هیچ استخدام جدیدی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر تبدیل وضعیت کارمندان بر طبق آزمون برگزار شده سازمان اداری و استخدامی در دستور کار است و نیز تبدیل قرارداد 7 هزار نفر از کارمندان به قرارداد هادیان شهر . با این حال قویا استخدام نیروهای جدید را تکذیب می کنم.

امانی با در تشریح تبدیل وضعیت 7 هزار نفر از کارمندان نیز گفت: برای این امر نیز در بودجه سال جاری پیش بینی های لازم صورت گرفته و این امر مصوبه دارد. بر این اساس کارمندانی که با شرکت‌هایی نظیر مهیمن پوش قرارداد داشته‌اند و زیر مجموعه شهرداری بوده اند قراردادشان به هادیان شهر تبدیل وضعیت شده و ازاین به بعد یک شرکت طرف قرارداد با کارمندان خواهد بود.

امانی همچنین پیرامون استخدام 4200 نفر در مترو نیز گفت: بیش از 2 هزار و اندی از این افراد در قالب شرکت های که با مترو قرارداد داشته اند فعالیت می کرده‌اند و شرکت مترو خود طرف قرار داد این افراد شد.

معاون شهردار همچنین درباره واگذاری شهروند به بانک شهر گفت: هنوز در تعیین قیمت واگذاری شهروند و شهر آفتاب به بانک شهر به توافق نرسیده ایم و هر زمان که قیمت نهایی شد هماهنگی های لازم با هیات اجرایی صورت خواهد گرفت.

بنا براعلام روابط عمومی شورای شهر امانی همچنین پیرامون واگذاری پردیس متروی تهران پارس گفت: تهاتر املاک یکی از راه های تامین بودجه غیر نقد است که این امر در بودجه سنواتی شهرداری آمده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج