فرمانده انتظامی خراسان رضوی از انهدام ۱۲ باند قاچاق مواد افیونی و کشف بیش از پنج تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار  بهمن امیری مقدم گفت: از ابتدای امسال جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی با ردزنی های اطلاعاتی و تحقیقات علمی - پلیسی، ۱۲ باند عمده قاچاق مواد مخدر از استان های جنوبی کشور به شهرستان مشهد را شناسایی و متلاشی کردند.

سردار امیری مقدم افزود: در این عملیات ها، چهار هزار و ۶۱۴ کیلو گرم تریاک ، ۶۰۷ کیلو گرم حشیش، ۳۹ کیلوگرم هروئین و چهار کیلوگرم سایر مواد افیونی کشف شده است.

وی با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی از ابتدای سال جاری ۵۴ منزل مسکونی که پاتوق قاچاقچیان و سوداگران مرگ بود را نیز مورد بازرسی قرار داد، گفت: در این راستا ۱۱۹ خودرو و ۱۴۴ دستگاه گوشی تلفن همراه توقیف شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از همکاری آگاهانه شهروندان فهیم و قدرشناس با خدمتگزاران خود در پلیس رضوی تشکر کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همچنین از ابتدای امسال تا کنون ۲۶ هزار و ۳۵۴ عدد انواع قرص های روانگردان کشف کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج