مدیرعامل صندوق قرض الحسنه کمیته امداد به تشریح عملکرد این صندوق در سال ۹۵پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج، علی نورمحمدی، با بیان اینکه میزان وام‌های پرداختی این صندوق در سال ۹۵، بیش از ۶۶۰ میلیارد تومان بوده است ، گفت: از این میزان وام پرداختی در سال گذشته، بیش از ۳۲۰ میلیارد تومان برای امور حمایتی از جمله جهیزیه، درمان ، معیشت، کارگشایی و حدود  ۳۴۰ میلیارد تومان نیز برای اشتغالزایی نیازمندان و مددجویان پرداخت شده است.

مدیر عامل صندوق قرض الحسنه  کمیته امداد با اشاره به اینکه تاکنون نیکوکاران با سپرده گذاری بیش از ۶ میلیارد تومان در این کار خداپسندانه سهیم شده اند، افزود: نیکوکاران ساکن در استان‌های قم، مشهد و تهران بیشترین سپرده گذاری را در شعبه امامزاده ابراهیم قم، شعبه شهید مطهری مشهد و شعبه مرکزی تهران این استان‌ها داشته‌اند.

وی در ارتباط با بیشترین وام پرداختی استان‌ها به نیازمندان یادآور شد: با توجه به  بررسی‌های  انجام شده در سال ۹۵  استان فارس با بیش از  ۵۷ میلیارد تومان، اصفهان با بیش از ۴۸ میلیارد تومان و خراسان رضوی با بیش از ۴۴ میلیارد تومان به ترتیب بیشترین وام را در سال گذشته به نیازمندان و مددجویان پرداخت کرده‌اند.

نور محمدی با اشاره به اینکه طی مدت  هفت ماهه کاری  تمامی استان‌ها دارای صندوق قرض الحسنه شده‌اند، افزود: با توجه به راه‌اندازی تمامی ۳۳ شعبه صندوق قرض الحسنه  کمیته امداد در سال گذشته، هم اکنون تمامی استان های سراسر کشور دارای شعبه صندوق قرض الحسنه هستند.

ارائه تسهیلات در این صندوق به صورت قرض الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان پرداخت و  هر شعبه از صندوق قرض الحسنه کمیته  امداد مانند شعب بانک‌های متصل به شبکه‌  شتاب، همه  خدمات متداول در شبکه‌ بانکی کشور را به مشتریان خود ارائه می کنند. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج