سرپرست سازمان اورژانس کشور، ایجاد پایگاه‌های آموزشی استاندارد برای آموزش عملیاتی تکنسین‌های اورژانس را از برنامه‌های سازمان اورژانس کشور عنوان کرد و گفت: افراد در پایگاه‌های آموزشی علاوه بر آشنایی نزدیک با خدمات اورژانس، از نظر عملیاتی نیز ارتقا پیدا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، پیرحسین کولیوند در جلسه مدیران آموزشی اورژانس سراسر کشور با بیان این که موضوع رتبه بندی از مسیرهای ارتقای شغلی پرسنل اورژانس به شمار می رود، گفت: درمسیر اجرای رتبه بندی، نقاط قوت و ضعف مشخص شده و امکانات رشد برای همکاران اورژانس نیز فراهم خواهد شد.

سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: برای نجات جان بیماران و خدمات رسانی بهتر، به زودی نرم افزار بسیار دقیقی در اختیار پرسنل اورژانس قرار خواهد گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: انتقال تجارب تاثیر زیادی در ارایه خدمات مطلوب‌تر دارد و همکاران باید پیشنهادات مثبت و کارساز خود را مطرح کنند و با استفاده از علم و دانش خود اقدامات تحقیقاتی ارزنده‌ای را اجرا کنند.

بنا بر اعلام وب‌دا، کولیوند همچنین گفت: در اجرای طرح همیار اورژانس، آموزش‌های لازم در اختیار افراد تحصیل کرده یا قشر فرهنگی که بصورت داوطلب تمایل به ارائه خدمات اورژانسی دارند قرار می گیرد و پس از اتمام این دوره کارت شناسایی با توجه به تحصیلات و آموزشی‌های فرا گرفته‌اند صادر خواهد شد و در موارد خاص مانند ایام عید، اربعین و مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی از خدمات نیروهای داوطلب استفاده خواهد شد.

وی در پایان افزود: با اجرای این طرح اورژانس، یک تیم منسجم، خوب و خدمت رسان ملت، در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تشکیل خواهیم داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج