رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری 520 تور گردشگری در پایتخت طی 8 ماه اخیر گفت: در این مدت 28هزار نفر در تورها حضور پیدا کرده و از اماکن گردشگری شهر تهران بازدید کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج، فرزاد هوشیار پارسیان با تاکید بر اهداف شهرداری تهران در راستای توسعه گردشگری در پایتخت اظهار کرد: از ابتدای امر تلاش ما این بود تا با ایفای نقش تسهیل گری و مشارکت بخش خصوصی اماکن گردشگری تهران را به گردشگران داخلی و خارجی معرفی کنیم. در همین راستا طی سال های گذشته و به ویژه 8 ماه اخیر با برگزاری تورهای مختلف این امکان را فراهم کردیم تا مردم زیبایی های تهران را بهتر از قبل بشناسند.

وی افزود: برگزاری تورهای دانشجویان و دانشگاهیان، مدیران سرای محلات، روحانیون و ائمه جماعت مساجد تهران، ایثارگران و خانواده شهدا، خانواده نظامیان، خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه، معلمان و فرهگیان، دانش آموزان و تورهای ویژه معلولین و گروه های خاص از مهم ترین اقداماتی بود که طی ماه های گذشته به طور مستمر انجام شد.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به حضور گستره شهروندان در تورهای نوروز گفت: تنها در ایام تعطیلات نوروز 200 تور را با حضور 8 هزار شهروند تهرانی و شهرستانی برگزار کردیم. به غیر از این تعداد، در ماه های گذشته حدود 320 تور گردشگری با حضور 20 هزار نفر و با محوریت بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری تهران برگزار شد.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، هوشیار در پایان عنوان کرد: به طور کلی در 8 ماه اخیر 520 تور گردشگری با حضور 28 هزار نفر از شهروندان برگزار شد که این میزان در نوع خود بسیار بالا و قابل توجه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج