رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: بر همگان واجب است تا در این انتخابات شرکت کنند و کسی که به عنوان رئیس جمهور معرفی می‌شود باید به دنبال حل مشکل مردم باشد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین ابوتراب بهرامی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه کیش تأکید کرد: مأموریت های نیروی انتظامی فراتر از مأموریت سایر نیروهای مسلح است، شما یک نیروی اجتماعی هستید و سرمایه شما یک سرمایه اجتماعی است.

نماینده ولی فقیه در ناجا با اشاره به نیت خالصانه انسان در انجام کارها، گفت: هر کاری را می توان برای رضای خداوند متعال انجام داد اما کار شما کارکنان انتظامی راحت تر است، برای رضای خدا حرکت کردن، چرا که با این نیت خالص، کارها نورانیت پیدا می کند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های قرآنی و تشویق و ترغیب کارکنان، خانواده ها و سربازان در امر حفظ قرآن و عمل به آن توصیه کرد و گفت: برای حافظ قرآن خود حفظ قرآن بهترین تشویق است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا قرآن را بهترین موعظه برای انسان‌ها که بدانند روز قیامت همه باید جوابگوی اعمال خود باشند، عنوان کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به وظایف ما در خصوص قرآن کریم اشاره کرد و گفت: اولین وظیفه ما روخوانی قرآن، دومین وظیفه فهم قرآن، سومین وظیفه آموزش به دیگران، چهارمین وظیفه حفظ قرآن و در پایان عمل به قرآن و زندگی قرآنی داشتن است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مهدویت پرداخت و گفت: اگر مهدویت وجود نداشت تمام کارهای انبیاء ضایع می شد چرا که ظهور بقیة الله(عج) یعنی به نتیجه رسیدن تلاش های انبیاء.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: انتظار از اعتقاد به مهدویت جدا نیست و انسان همیشه در ارتباط با خداست و فرد منتظر باید خصوصیات دوران انتظار را در خود حفظ نماید و ما باید اعمال و روح خود را با امام زمان(عج) همسو کنیم.

وی تصریح کرد: بر همگان واجب است تا در این انتخابات شرکت کنند و کسی که به عنوان رئیس جمهور معرفی می شود باید به دنبال حل مشکل مردم باشد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا، گفت: انتخابات هم وظیفه و هم حق ماست و این انتخابات را یک عبادت بزرگ بدانیم.

گفتنی است، مراسم سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با حضور تمامی کارکنان انتظامی،دریابانی و پلیس فرودگاه کیش در حسینیه حضرت صاحب الزمان(عج) ستاد این فرماندهی برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج