رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز ثبت نام حج از ۹ صبح امروز تا پنج‌شنبه خبر داد و گفت: اعزام کاروان‌های مدینه قبل، از نهم مرداد آغاز خواهد شد.

حمید محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج از آغاز ثبت نام حج از ۹ صبح امروز تا پنج‌شنبه خبرداد و گفت: واجدین شرایط اعزام به حج تمتع امسال که تا 21 اردیبهشت با مراجعه به شعب بانک ملی نسبت به تکمیل مبلغ ودیعه حج خود به میزان حداقل 10 میلیون تومان اقدام کرده‌اند، از امروز به مدت 5 روز می‌توانند با مراجعه به سامانه یا مراجعه مستقیم به دفاتر خدمات زیارتی، در کاروان‌های حج ثبت نام کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه لیست کاروان‌ها در 8 گروه قیمتی با توجه به درجه هتل‌ها و نوع پروازها قیمتشان مشخص شده است، گفت: با مساعدت بانک ملی یک میلیون و 200 هزار تومان نیز برای ودیعه گذاران در سال‌های قبل، در هنگام واریز نهایی از مجموع هزینه سفر کسر می‌شود. به این ترتیب و با احتساب کسر مبلغ 1 میلیون و 200 هزار تومان مساعدت بانک ملی، هزینه بالاترین درجه کاروان حدود 13 میلیون و 750 هزار تومان و پائین‌ترین درجه مبلغ 9 میلیون و 670 هزار تومان است. 

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه پروازهای حج از 2 مرداد با اعزام گروه‌های ستادی، عوامل آشپزخانه‌ها و دیگر مجموعه‌ها آغاز خواهد شد، گفت: اعزام کاروان‌های مدینه قبل، از نهم مرداد آغاز خواهد شد، از 20 مرداد هم کاروان‌های مدینه بعد مشرف می‌شوند که اعزام‌ها تا 3 شهریور طول خواهد کشید بنابراین کل اعزام‌ها از 9 مرداد تا 3 شهریور ادامه خواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج