معاون سازمان حج وزیارت گفت: هزینه بالاترین درجه کاروان حدود 13 میلیون و 750 هزار تومان و پائین ترین درجه مبلغ 9 میلیون و 670 هزار تومان است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ محمد آزاد افزود: اسامی مدیران کاروان ها با نوع، درجه و اعلام حداقل و حداکثر هزینه تشرف به حج هزینه سفر در هر یک از درجات هشت گانه کاروان ها امروز از طریق مدیریت حج و زیارت استان ها اعلام می شود.

وی تاکید کرد: مبالغ اعلام شده، هزینه تمام شده سفر است اما با این حال با مساعدت بانک ملی مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان نیز صرفا برای ودیعه گذاران در سال های قبل در هنگام واریز نهایی از مجموع هزینه سفر کسر می شود.

معاون سازمان حج و زیارت با اشاره به مساعدت 1 میلیون و 200 هزار تومانی بانک ملی گفت: آنچه متقاضیان فراخوان شده سفر حج می پردازند مابه التفاوت هزینه نهایی مندرج در فیش ثبت نام با کسر مبلغ یک میلیون تومان ودیعه اولیه، سود ودیعه در طول سال های گذشته و مبلغ 1 میلیون 200 هزار تومان مساعدت بانک ملی است.

آزاد افزود: تمام کسانی که در طول یک ماه گذشته با واریز وجه، ثبت نام اولیه کرده اند از امروز می توانند با مراجعه به سایت سازمان حج و زیارت و مدیریت های انسانی سازمان حج و زیارت، کاروان مورد نظرخود را انتخاب کنند و از روز یکشنبه 24 اردیبهشت به مدت پنج روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان حج یا دفاتر خدمات زیارتی ثبت نام خود در کاروان مورد نظرشان را نهایی کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج