معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: تاکنون به طور متوسط ۲۰۰ هزار نفر در شهر ورزش این نمایشگاه حضور یافته و از امکانات تفریحی ورزشی آن به صورت رایگان بهره مند شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی عبدالهی با اشاره به برپایی شهر ورزش در نمایشگاه کتاب اظهار داشت: سازمان ورزش شهرداری تهران در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان بازدیدکنندگان از نمایشگاه، ترویج تفریحات ورزشی کم هزینه و سهل الوصول،  تغییر سبک زندگی شهروندان به سوی زندگی فعال و با تحرک ضمن برپایی" سالن بزرگ شهر ورزش"  خدمات ورزشی و تفریحی را در بیش از ۲۰۰ رشته به بازدیدکنندگان ارائه می کند.

وی افزود: سازمان ورزش شهرداری ۲سوله ورزشی با مساحتی بالغ بر ۵ هزار متر مربع فضای ورزشی در ورودی شرق و غرب نمایشگاه، برپا کرده و شهروندان و هم وطنان ما می توانند به صورت رایگان از این خدمات استفاده کنند.

عبدالهی، با اشاره به برپایی بازی های مختلف در نمایشگاه برای غنی سازی اوقات فراغت همشهریان و هم وطنان در نمایشگاه کتاب امسال گفت: این بازی ها در رشته های محیطی و میدانی شامل جشنواره پرواز با بادبادک ها، رشته های  نمایشی، رشته های مهیج، رشته های هوایی، بازی های بومی و محلی، بازی های کودک، بازی های بادی، بازی های فکری، بازی های میزی، بازی های کنترلی و سایر بازی ها مانند تیروکمان، تیراندازی با تفنگ بادی، فوتبال دستی ۱۵ نفره و پرتاب حلقه برپا شده است.

به گفته عبدالهی، غرفه های بزرگ شهر ورزش نمایشگاه کتاب از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب پذیرای عموم بازدیدکنندگان نمایشگاه در شهر آفتاب است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج