معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد از ثبت نام بیش از ۵ هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: آخرین مهلت برای ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد ۲۰ اردیبهشت ماه است.

فرهاد حسین زاده لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج درباره  جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اظهار داشت: بیش از ۵ هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد ثبت نام کردند. در واقع آخرین مهلت برای ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد ۲۰ اردیبهشت ماه است و  متقاضیان برای ثبت نام در این فراخوان باید به سامانه مرکز جذب این دانشگاه به نشانی http://jazb.iau.ir/ مراجعه کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه متقاضیان طی مدت ۱۰ روز پس از تکمیل ثبت نام خود در سامانه جذب هیات علمی دانشگاه آزاد باید برای تشکیل و تکمیل پرونده به دبیرخانه هیات اجرایی جذب استان مربوطه مراجعه کنند، گفت: در صورتی که متقاضیان در زمان مشخص شده به دبیرخانه هیات اجرایی جذب مراجعه نکنند، بررسی فرآیند جذب متقاضی از دستور کار خارج می شود و متقاضی باید مجددا در فراخوان‌های بعدی شرکت کند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در ادامه با بیان اینکه طبق اعلام مرکز جذب هیات علمی این دانشگاه شرط سنی برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد حداکثر ۳۵ سال، دانشجویان دکتری حداکثر ۴۰ سال و برای دارندگان مدرک دکتری تخصصی حداکثر ۴۵ سال است، گفت: در صورتی که متقاضیان در زمان مشخص شده به دبیرخانه هیات اجرایی جذب مراجعه نکنند، بررسی فرآیند جذب متقاضی از دستور کار خارج می شود و متقاضی باید مجددا در فراخوان‌های بعدی شرکت کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج