مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ رشته های شغلی، شرایط احراز تحصیلی و منابع و مواد سوالات تخصصی و کاربردی آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌‏ها و همچنین تاریخ شروع ثبت نام کارکنان شهرداری‌های کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد حسن آبادی ضمن اعلام این خبر گفت: پیرو ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌ها، 38 رشته شغلی مشاغل شهرداری‌ها با شرایط احراز تحصیلی و منابع و مواد سوالات تخصصی و کاربردی آزمون مذکور جهت آمادگی کارکنان شهرداری‌ها در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: کارکنان قراردادی و غیر رسمی شهرداری‌ها که دارای شرایط آزمون تبدیل وضعیت می ‏باشند، می‌توانند از تاریخ 20 اردیبهشت لغایت 3 خرداد سال جاری از طریق سایت ثبت نام که توسط استانداری ذیربط در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت، اقدام کنند.

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور همچنین افزود: شهرداری‏‌هایی که موفق به اصلاح و اخذ تائیدیه و اجرای ساختار سازمانی ستاد، مناطق و سازمان‏‌های وابسته و اساسنامه‏ های آنان نشده‏ اند، باید تا قبل از صدور مجوز تبدیل‏ وضعیت از سوی این سازمان اقدامات لازم را به عمل آورند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، حسن ابادی اضافه کرد: در غیر اینصورت کارکنان آن شهرداری‏‌ها براساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، نمی‏‌توانند در فرایند آزمون تبدیل ‏وضعیت استخدامی شرکت  کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج