دادستان عمومی و انقلاب قم از اجرای طرح تشدید برخورد با اراذل و اوباش با هدف ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: به دنبال اجرای این طرح، شب گذشته 30 نفر از اراذل و اوباش دستگیر و تعدادی از پاتوق‌های آنان پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دادستانی کل کشور، مهدی کاهه دادستان قم گفت: شب گذشته طرح تشدید برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی با حضور دادستان قم و همکاری نیروی انتظامی، بسیج  و تیم عملیاتی دادستانی در مناطق مختلف قم اجرا شد.

وی تاکید کرد: طرح برخورد با اراذل و اوباش در شش محور مقابله با آدم ربایی، قدرت نمایی با چاقو، سلب آسایش عمومی، مزاحمت نوامیس، دایر کردن مرکز فساد و شرب خمر در اماکن عمومی با شدت و قوت اجرا خواهد شد.

کاهه هدف از اجرای این طرح را ارتقای احساس امنیت برای مردم و ناامن کردن جامعه برای مجرمان اعلام کرد و گفت: انتظار ما از مردم فهیم قم این است که هرگونه فعالیت مجرمانه و مخل امنیت عمومی و سایر جرایم را در اسرع وقت به حوزه دادستانی یا مراکز انتظامی اطلاع دهند.

دادستان قم ضمن تشکر از زحمات نیروی انتظامی و بسیج در مقام ضابط قوه قضاییه از آنان خوست با تمام شدت و ظرفیت با افراد مخل امنیت جامعه برخورد کنند.

وی  تاکید کرد: تمام افرادی که به اتهام چاقو کشی و ایجاد رعب و وحشت و دیگر جرایم موضوع طرح دستگیر شوند با قرار بازداشت موقت راهی زندان می شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج