رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سوالاتی پیرامون روند مرخصی شهردار گفت: در سنوات گذشته شورا نیز شهرداران وقت درخواست‌های مرخصی شان را به رئیس شورا به عنوان مسوول اداری وامور شورا ارائه می‌دادند و نیازی به طرح در صحن شورا نبوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی چمران در جریان سیصد و چهل و چهارمین جلسه شورا و در پاسخ به سوالات برخی اعضای شورا درباره عدم طرح موضوع مرخصی شهردار تهران در صحن شورا اظهار داشت: مسئله مرخصی شهردار همانند سنوات گذشته و دوره‌های قبلی به رئیس شورا به عنوان مسئول اداری شورا که در قانون هم آمده تحویل داده می‌شود که در این دوره نیز قالیباف مرخصی 20 روزه‌ای را به هیات رئیسه شورا و بنده تحویل داده‌اند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در سنوات قبلی شورا و آنچه در اسناد وجود دارد شهردار درخواست مرخصی‌اش را رسما و کتبا به رئیس شورا ارائه می‌کرده است و دیگر نیازی به طرح آن در صحن شورا نبوده و نیست چراکه طبق قانون رئیس شورا مسوول اداری شورا است.

چمران افزود: شهردار تهران با توجه به اینکه مرخصی هستند اما بعد از هر سفر انتخاباتی و هر برنامه‌ای به پایتخت بر می‌گردند و در حین مرخصی نیز به امور شهرداری می‌پردازند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج