رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که براثر 2 تصادف در جاده کرج - چالوس 11 نفر مصدوم شدند.

دکتر مهرداد بابایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اظهار داشت: مصدومان این 2 حادثه با بالگرد اورژانس استان البرز به مراکز بیمارستانی انتقال یافتند.
وی اظهار داشت:نخستین حادثه بین دو خودرو سمند و کاپرا در محور کرج چالوس ،حدود ساعت 9:40 امروز سه شنبه ، 5 اردیبهشت ماه رخ داد که باتماس با اورژانس 115 البرز، و اعلام حادثه ، بلافاصله نزدیکترین آمبولانس اورژانس 115 در صحنه حاضر شده و با بررسی ها و معاینات انجام شده توسط تکنسین‌های اعزامی، مشخص شد که این حادثه 4 مصدوم با آسیب های متعدد به جا گذاشته است .
وی ادامه داد: مصدومین حادثه نخست 2 زن 31 ساله و 57 ساله ، یک مرد65 ساله و یک کودک پسر 4 ساله بودند که پس از اقدامات اولیه با بالگرد بیمارستان تامین اجتماعی کرج انتقال یافتند.
بابایی گفت: حادثه دوم ساعت 11:48 در جاده کرج - چالوس بین دو دستگاه خودرو ال 90 و پژو 206 رخ داد که 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 البرز مستقر در جاده چالوس به محل اعزام شد.
تعداد مصدومین این حادثه،7 نفر بود که لزوم انتقال با بالگرد از طرف تکنسین‌های اعزامی به واحد اعزام و راهبری آمبولانس ، اعلام شد.
در دومین پرواز بالگرد پایگاه هوایی اورژانس 115 البرز ، 3 زن و2 مرد و یک پسر بچه 3 ساله به بیمارستان انتقال یافتند و دختر 18 ساله مصدوم به صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شد.
مرکز فوریت های پزشکی استان البرز از اواخر سال گذشته به بالگرد امدادی مجهز شده که نقش موثری در انتقال سریع مصدومان و بیماران ویژه داشته است.
جاده کرج - چالوس یکی از مسیرهای پرتردد و پرحادثه کشور است.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج