شنیده‌ها حاکی از آن است که حبیب کاشانی، مرتضی طلایی، علیرضا دبیر، الهه راستگو، مختاباد، حسین رضازاده و عباس جدیدی از جمله رد صلاحیت شدگان در پنجمین دوره شورا هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، شنیده‌ها حاکی از آن است که حبیب کاشانی، مرتضی طلایی، علیرضا دبیر، الهه راستگو، مختاباد، حسین رضازاده و عباس جدیدی از جمله رد صلاحیت شدگان  در پنجمین دوره شورا هستند.

پیگیری های صورت گرفته خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج از علیرضا دبیر مبنی بر این است که استعلام چهارگانه‌اش از وزارت اطلاعات، ثبت، قوه قضائیه و ناجا مثبت اعلام شده و نمی‌داند علت رد صلاحیت وی چه بوده است.

گفتنی است؛ مرتضی طلایی یکی دیگر از رد صلاحیت‌شدگان این دوره شورا که از چهره‌های شاخص دور چهارم شورا بود، قرار است تا قبل از ظهر بیانیه‌ای صادر کند و هنوز علت رد صلاحیت شدن وی مشخص نیست.

محمدهادی مؤذن مسئول دفتر سابق شهردار تهران که برای پنجمین دوره شورا ثبت‌نام کرده بود، از تأیید صلاحیت خود خبر داد و گفت: برنامه‌های خوبی در زمینه مسائل شهری دارم.

خسرو دانشجو عضو سابق شورای شهر که در رسانه‌ها اعلام شده جز رد صلاحیت‌شده‌ها است گفت: پیامکی در خصوص رد صلاحیت‌‌اش به دستش نرسیده و مدام موبایلش را چک می‌کند تا ببیند پیام می‌رسد یا خیر.

هادی ساعی دیگر عضو شورای چهارم شهر تهران، که در فضای مجازی اعلام کرده بودند رد صلاحیت شده است، اظهار داشت: در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تایید صلاحیت شده‌ام.در انتخابات بحث‌های سیاسی جناحی و بداخلاقی‌های انتخاباتی وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج