معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی اجرای برنامه حذف دفترچه را از راهبردهای اصلی حوزه درمان این سازمان در سال ٩٥ برشمرد و گفت: این برنامه با موفقیت کامل و در تمامی مراکز درمانی ملکی سازمان اجرایی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدعلی همتی افزود: برنامه حذف دفترچه گام موفق سازمان تأمین اجتماعی در مسیر استقرار نظام سلامت مبتنی بر استفاده از فن آوری اطلاعات است.

وی افزود: حذف دفترچه یکی از حلقه های اصلی برنامه جامع سازمان تأمین اجتماعی در راستای اجرای نهضت IT است که در کنار تشکیل پرونده الکترونیک بیمه شدگان، استقرار سیستم HIS  و کارت هوشمند سلامت منجر به ایجاد تحول بنیادین در خدمات تأمین اجتماعی می شود.

دکتر همتی از آمادگی کامل سازمان تأمین اجتماعی برای گسترش برنامه های مبتنی بر فن آوری اطلاعات در مراکز درمانی طرف قرارداد خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم در آینده بسیار نزدیک و افزایش تعاملات بین بخشی برنامه مدونی برای حذف دفترچه های کاغذی در مراکز طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی داشته باشیم و در دوره زمانی مشخصی دفترچه های کاغذی به طور کامل از سازمان تأمین اجتماعی حذف شده و در نهایت با کارت های هوشمند سلامت جایگزین شوند.

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی برنامه حذف دفترچه را از اقدامات موفقیت آمیز این سازمان در سال ٩٥ عنوان کرد و گفت: این برنامه با تلاش های فراوان و خستگی ناپذیر واحدهای مختلف سازمان تأمین اجتماعی بویژه همکاران بخش های IT سازمان اجرا شد و مدیران و کادر پزشکی و درمانی بیمارستانها و مراکز درمانی نیز نهایت همکاری را در اجرای موفق این برنامه داشته اند که از تلاش ها و فعالیت های همه این عزیزان صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج