آخرین وضعیت جوی و ترافیکی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، براساس آخرین گزارش های دریافتی از وضعیت جوی و ترافیکی، پلیس راهور نیروی انتظامی برای محورهای شمال به جنوب محور هراز (محدوده های نارنجستان و تونل تکاور)، چالوس به کرج (محدوده دزدبن)،باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین (از محدوده ترمینال تا پل فردیس)، باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (از پل فردیس تا پل کلاک)،باند شمالی آزادراه تهران -کرج (از چیتگر تا ایران خودرو و از پل کلاک تا پل فردیس) ترافیک پرحجم و اما روان اعلام کرده است .
بر اساس آخرین وضعیت ترافیکی از سوی پلیس راهور سایر محورهای موصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
هم اکنون برای استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی(اکثر محورها)، استان اردبیل (محورهای اردبیل-سراب و اردبیل-خلخال) بارش باران گزارش شده است.
محورهای استان اردبیل(اکثر محورها) دارای وزش شدید باد است.
در ادامه این گزارش پلیس راهور نیروی انتظامی درباره محورهای که مسدود یا دارای محدودیت است نیز تاکید کرده محور شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز،
-محور پونل -خلخال در استان های گیلان و اردبیل ،محور اولنگ - شاهرود در استان های گلستان و سمنان به علت نبود ایمنی کافی مسدود هستند.
محور شیراز - جهرم در استان فارس به علت تخریب پل کشه برسی محدوده پاسگاه پلیس راه ، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان به علت نبود ایمنی کافی و محور استهبان-نی ریز در استان فارس به علت رانش زمین مسدود هستند.
تردد در محور فرعی رودبار-کهنوج -قلعه گنج در جنوب استان کرمان نیز به علت طغیان رودخانه ممکن نیست.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج