بخش اورژانس، رادیولوژی و اسکن درمانگاه هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در آکرا توسط معاون رییس جمهور غنا و باحضور رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان، سفیر ایران در اکرا ، قائم مقام وزیر امورخارجه غنا و رییس ایران کلینیک افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در مراسم افتتاح بخش‌های جدید ایران کلینیک،  نصرت الله مالکی سفیر کشورمان ضمن اشاره به حضور ۲۵ ساله ایران در حوزه بهداشت و درمان غنا، ایران کلینیک را نمونه موفق همکاری‌های دو کشور خواند و اظهار امیدواری کرد  فعالیت‌های بهداشتی و انسان دوستانه ایران در غنا گسترش پیدا کند.
 ضیایی رییس جمعیت هلال احمر ایران نیز در این مراسم پس از تشریح اصول ۹ گانه فعالیت‌های جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، فعالیت‌های این جمعیت در غنا و آفریقا را با اهمیت دانست و از توسعه برنامه‌های بهداشتی و درمانی و آموزشی این جمعیت در غنا خبر داد.
" محمدو باوومیا" معاون رئیس جمهور غنا  نیز در سخنرانی خود از حضور و خدمت رسانی جمعیت هلال احمر ایران در غنا قدردانی کرد و خدمت رسانی روزانه به بیش از ۳۰۰ نفر و سالانه به بیش از صدهزار نفر از مردم غنا توسط ایران کلینیک را شایسته تقدیر دانست.   باوومیا با اشاره به توسعه امکانات و تجهیزات ایران کلینیک خواستار حضور ایران در بخش بهداشتی و درمانی غنا در سایر شهرها و مناطق شد. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج