مهلت ثبت‌نام و ارسال مدارک دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبائی برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ (سهمیه استعداد درخشان) تا 26 فروردین ماه جاری تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج، داوطلبان پذیرش در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبایی تا 26 فروردین ماه جاری فرصت دارند مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در آگهی دوره دکتری بدون آزمون سال ۹۷-۹۶ دانشگاه علامه طباطبایی مدارک و فرم‌های لازم را تهیه، ارسال و نسبت به ثبت نام به موقع اقدام کنند .

داشتن مدرک کارشناسی ارشد معتبر و مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت از یکی از دانشگاه‌های داخل کشور، دارا بودن میانگین کل 16 و یا بالاتر در مقطع کارشناسی، دارا بودن میانگین کل 17 یا بالاتر بدون احتساب نمره پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد،‌ کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و کسب حداقل نمره 50 از آزمون زبان MCHE یا معادل آن در سایر آزمون‌های زبان معتبر تا قبل از آزمون جامع دکتری از جمله شرایط اختصاصی شرکت در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبایی است.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات پذیرش دوره دکتری بدون آزمون در دانشگاه علامه طباطبایی می‌توانند به سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی http://www.atu.ac.ir / مراجعه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج