مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت‌ ترافیکی آخر هفته در برخی از محورهای برون شهری در بازه زمانی 23 تا 26 فروردین ماه جاری را برای موتورسیکلت، سواری و تریلر، کامیون و کامیونت اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، ‌تردد موتور‌سیکلت از ساعت 12 امروز(چهارشنبه) تا ساعت 6 صبح روز شنبه 26 فروردین در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 23 روز جمعه 25 فروردین ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت17 الی 23 روز جمعه این هفته از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه صورت می گیرد.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و محور هراز ممنوع است.

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه (امروز) و همچنین از ساعت هشت الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور فیروزکوه از ساعت 12 الی 24 روز جمعه 25 فروردین ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌های تردد شمار در 24 ساعت گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل از آن، 7.2 درصد کاهش را یافت.

طبق آخرین اطلاعات دریافتی از یکهزار و 911 تردد شمار در سطح کشور در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به ‌روال عادی در جریان است.

اوج تردد وسایل نقلیه در این مدت در محورهای برون شهری ، بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد نیز بین ساعات چهار الی پنج صبح انجام شده و هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر خود انتخاب کنند.

هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج