رئیس پلیس راهور منطقه 6 تهران با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال شرایط ترافیکی قلب تهران در وضعیت عادی قرار دارد و مشکل خاصی وجود ندارد گفت: ساعت پیک ترافیک از ساعت 17 تا 18 عصر و همزمان با اتمام ساعت طرح ترافیک است که با توجه به اینکه ساعات روز طولانی شده است مشکل ترافیکی خاصی ایجاد نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، سرهنگ حسنوند ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده به همت شهرداری منطقه 6 اصلاح هندسی های خوبی در سطح منطقه صورت گرفته که به کاهش بارترافیکی کمک می کند.

سرهنگ حسنوند با اشاره به نصب پل عابر در میدان فاطمی گفت: با تکمیل فرآیند اداث پل عابر مسافرین مترو به راحتی از خیابان فاطمی عبور کرده و بار ترافیکی ایجاد شده در آن محدوده به منظور عبور عابرین پیاده کاهش می یابد.

رئیس پلیس راهور منطقه 6 تهران ادامه داد: باکاهش بار ترافیکی محدوده خیابان فاطمی بار ترافیکی خیابان مطهری و ولیعصر نیز کاهش می یابد.

سرهنگ حسنوند همچنین به اصلاح هندسی محدوده میدان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پارک خودرو در محدوده میدان ولیعصر(عج) ساماندهی می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج