پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی در عملیات مشترک با پلیس شهرستان تربت‌جام ضمن انهدام باند قاچاق بیش از ۱۹۵ کیلوگرم تریاک کشف کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرمانده انتظامی استان خراسان‌رضوی در تشریح این خبر گفت: با کسب خبری مبنی بر ورود محموله سنگین مواد افیونی به حوزه استحفاظی این استان توسط سه قاچاقچی با یک دستگاه خودرو سواری سمند موضوع در دستور کار تیمی از عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

سردار «بهمن امیری‌مقدم» افزود: افسران زبده تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری تحقیقات گسترده میدانی روز گذشته خودرو حامل مواد را در محور «تایباد-تربت جام» رد زنی و با همکاری تیمی از مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان تربت جام وارد عمل شدند.

وی تصریح کرد: جان‌برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از ساعتی کنترل این محور سرانجام خودرو حامل مواد را در محدوده شهر احمدآباد شناسایی و در اقدامی ضربتی آن را با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.

سردار امیری‌مقدم با اشاره به دستگیری راننده و دو سرنشین خودرو اظهار داشت: در بازرسی از خودروی مذکور ۱۹۵ کیلو و ۸۳۰ گرم تریاک کشف شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج