رئیس اورژانس تهران از راه اندازی نهایی اتوماسیون جدید اورژانس تهران خبر داد و گفت: با راه اندازی این طرح، سیستم دریافت و اعزام آمبولانس‌ها کاملا بصورت دیجیتالی خواهد بود.

 اسداله موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج  از راه اندازی نهایی اتوماسیون جدید اورژانس تهران خبر داد و گفت: نرم افزار جدید مرکز اورژانس تهران راه اندازی شد، در واقع با راه اندازی این طرح، سیستم دریافت و اعزام آمبولانس‌ها کاملا بصورت دیجیتالی خواهد بود.

به گفته رئیس اورژانس تهران، تمامی آمبولانس های اورژانس تهران  مجهز به سامانه دریافت و ثبت دیجیتال ماموریت‌ها خواهند بود. با این طرح روش سنتی روند ماموریت ها که در آن برگه‌های ماموریت وجود داشت بطور کلی حذف خواهد شد.

وی با بیان اینکه با اتوماسیون جدید اورژانس تهران سیستم بی سیم و امواج رادیویی از واحد ارتباطات و مناطق حذف خواهد شد، افزود: یکی دیگر از  ویژگی‌های این سیستم نیز ثبت دقیق اطلاعات و انباشت داده‌ها  بصورت آنلاین در هر لحظه از  زمان است که نقش مهمی در آنالیز  و تحلیل داده های آماری و سرعت بالای دسترسی به اطلاعات و بایگانی بدون کاغذ، برای تصمیم گیری های بهتر در آینده  خواهد بود.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج