دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران با بیان اینکه محور هراز از ساعت 14 یکطرفه می شود از مسافرینن خواست امروز برای بازگشت اقدام نکنند.

سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرگزاری موج اظهار داشت: محورهای هراز و فیروزکوه در هر دو باند دارای ترافیک پر حجم و روان هستند و مشکل خاصی در تردد خودروها وجود ندارد.

وی گفت: محور هراز از ساعت 14 امروز به دلیل تخلیه بار ترافیکی از شمال به جنوب یکطرفه شده و این یکطرفه بودن تا ساعت 2 بامداد دوشنبه 14 فروردین ادامه خواهد داشت، بر این اساس تردد خودروها از ساعت 14 امروز به سوی آمل ممنوع است.

رییس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به لغزندگی محورهای فیروزکوه و هراز و همچنین پر حجم بودن این محورها از مسافرینی که هنوز اقدام به بازگشت به شهر و دیار خود نکرده اند خواست امروز باز نگردند و افزود: محورهای هراز و فیروزکوه پر حجم هستند و همچنین بارش باران سبب لغزندگی مسیرها شده و این عوامل احتمال وقوع حوادث را افزایش می دهد ولذا از مسافرین می خواهم امروز برای بازگشت اقدام نکنند.

وی با بیان اینکه بارش های متعدد و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها احتمال سیل در اطراف آن ها را افزایش داده است از رانندگان خواست از توقف خودروهای خود در نزدیکی رودخانه ها خودداری کنند.

محبی گفت: روز طبیعت بهتر است به آرامی رانندگی کنیم و در اولین مکان زیبا توقف کرده و از این روز در دل طبیعت بهره ببریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج