مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در آخرین گزارش خود از بارش باران در برخی محورهای 3 استان گیلان، اردبیل و آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، براساس اعلام مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، در حال حاضر در بیشتر محورهای استان گیلان، محور پیرانشهر، سردشت و نقده در استان آذربایجان غربی، محور چناران - قوچان و سرولایت -قوچان در استان خراسان رضوی و محورهای اردبیل - مغان و اردبیل - سراب در استان اردبیل بارش باران گزارش شده‌ است.

همچنین ترافیک در مسیر رفت و برگشت محور کرج - چالوس، باند جنوب به شمال محور منجیل - رودبار در محدوده مسکن مهر و آزادراه قزوین - زنجان، قزوین - کرج و قزوین - گیلان پرحجم و روان ست. مسافران در مسیر جنوب به شمال محور هراز - محدوده سه راهی لاسم - با ترافیک سنگین و در تونل تکاور با ترافیکی نیمه سنگین روبرو هستند.

محورهایی زیر نیز همچنان مسدود هستند:

محور شمشک-دیزین در استانهای تهران و البرز محور پونل-خلخال در استانهای گیلان و اردبیل محور سرو آباد-پاوه در استانهای کردستان و کرمانشاه محور اولنگ-شاهرود در استانهای گلستان و سمنان محور فرعی سی سخت- پادنا در استان کهکیلویه و بویر احمد محور شیراز-جهرم در استان فارس محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان محور استهبان- نی‌ریز در استان فارس محور فرعی رودبار-کهنوج- قلعه گنج در جنوب استان کرمان محور امیدیه-دیلم در استان خوزستان محور روستای ارم-باوردان در استان هرمزگان

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج