رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات سلامت به بیش از 170 هزار مسافر نوروزی در 12 روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر مسعود حبیبی با اشاره به شروع اجرای طرح نوروزی از 25 اسفند ۹۵، گفت: تا پایان روز گذشته و پس از گذشت 12 روز از اجرای طرح نوروزی 171 هزار و 564 مسافر از خدمات سلامت همچون تست فشارخون و بروشورهای آموزشی پیشگیری از ایدز و اعتیاد بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه در طرح نوروزی امسال، ارائه خدمات آموزشی پیشگیری از ایدز و اعتیاد به صورت پایلوت اجرا می شود، افزود: باتوجه به حساسیت مردم نسبت به این آسیب های اجتماعی، استقبال خوبی از این طرح شد که امیداوریم در سال های آینده این بخش پررنگ تر و گسترده تر برگزار شود.

رئیس سازمان جوانان افزود: در هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، استقبال از فضاهای دوستدار کودک و خیمه های نماز به نحو چشمگیری افزایش یافته است و خانواده ها و فرزندان آنها با بهره مندی از این خدمات، در طول سفر آرامش بیشتری را تجربه می کنند.

حبیبی با قدردانی از توجه مردم نسبت به هشدارهای پلیس و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در طول سفر، ابراز امیدواری کرد تا در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی شاهد حوادث رانندگی نباشیم.

وی گفت: رانندگانی که فکر می کنند بدون تخلف رانندگی می کنند می توانند با ارسال شماره پلاک خودروی خود به سامانه 1000147 در قرعه کشی طرح نوروزی سازمان جوانان شرکت کردند ا پس از استعلام از پلیس، به قید قرعه جوایز نفیسی دریافت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج