فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه تلاش ناجا تحقق منویات مقام معظم رهبری است، گفت: مبارزه جدی با قاچاق از اولویت‌های مستمر پلیس است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار "حسین اشتری" در حاشیه حضور در گلستان شهدای اصفهان اظهار کرد: روز گذشته در سفر به شهر مقدس قم و در دیدار با پنج تن از مراجع معظم تقلید، گزارشی از اقدامات نیروی انتظامی در سال 95 و اولویت های سال 96 ارائه کردیم و بحمدالله همگی ابراز رضایت مندی و خرسندی خود را از عملکرد پلیس اعلام داشتند و در این خصوص توصیه ها و تاکید هایی ارائه دادند که ان شاءالله بتوانیم از راهنمایی آن بزرگان در اجرای بهتر ماموریت های خود بهره بگیریم.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال 96 با شعار " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال" گام های خوبی برداریم؛ نیروی انتظامی در خصوص مبارزه با ورود قاچاق کالا و ایجاد امنیت اشتغال به خصوص برای تولید کنندگان اقدامات موثری در کشور داشته و خواهد داشت.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: همه ما در مجموعه نیروی انتظامی با نشاط و آمادگی به دنبال خدمت رسانی بیشتردر سال جدید هستیم تا رضایت مقام معظم رهبری مد ظله العالی و امام زمان (عج) را نیز فراهم کنیم.

وی در ادامه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص نیروی انتظامی که فرمودند " کارکنان نیروی انتظامی مجاهدین فی سبیل الله هستند" افزود: روحیه جهادی در کارکنان ناجا وجود دارد و باید این شاخص معنوی و بزرگ را در سازمان ارتقاء دهیم و با اهتمام و توجه به شعار رهبر معظم که "انقلاب و انقلابی بودن شرط است" بتوانیم با تلاش مضاعف خود در سال 96 رضایت شهدای عزیز را فراهم کنیم.

سرداراشتری یکی از وظایف همگانی را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده شهدا دانست و گفت: ما هرچه داریم از برکت خون شهداست و باید قدردان این عزیزان باشیم خصوصا شهدای نیروی انتظامی که در راه امنیت کشور به شهادت رسیدند.

به گزارش سایت پلیس، وی در پایان در خصوص اولویت های نیروی انتظامی در سال 96 گفت: مبارزه جدی با قاچاق کالا، پیشگیری از وقوع سرقت ها، تقویت آموزش و رسیدگی به معیشت و توانمندی کارکنان در سال 96 از اولویت‌های نیروی انتظامی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج