فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، اتحاد و انسجام ملی، توان رزمی و عملیاتی را در کنار وجود رهبری فزرانه و عالم از بارزترین ویژگی‌های جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: همکاری و همگرایی همه دستگاه‌ها با پلیس در توسعه نظم و امنیت موثر است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار "حسن کرمی" در حاشیه بازدید از فرماندهی انتظامی استان کردستان، با حضور در جلسه قرارگاه نوروزی امام علی(ع) اظهار داشت: ارزیابی شاخص های امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و ... در سال 95 نسبت به سال گذشته بیانگر این است که در عرصه ملی و فرا ملی، سالی توام با موفقیت را پشت سر گذاشته ایم.

وی افزود: با تدابیر و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) و اتکا به توان داخلی، تمام نقشه های دشمنان نقشه بر آب شد و امید است به برکت تقارن ولادت حضرت زهرا(س) با حلول سال جدید، موفقیت های خوبی را در سال 96 پیش رو داشته باشیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا بیان کرد: اتحاد و انسجام ملی، توان دفاعی، رزمی و عملیاتی جمهوری اسلامی ایران در کنار وجود رهبری فرزانه و دانشمند از ویژگی های بارز جمهوری اسلامی ایران است و با هوشیاری دستگاه های نظامی، انتظامی و امنیتی، امنیت کشور مثال زدنی است.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهداف دفاعی کشور در استراتژی بلند مدت گفت: امروز همه کشورها به قدرت و موقعیت اثرگذار جمهوری اسلامی ایران در منطقه اذعان دارند و باید در راستای ارتقاء توانمندی ها، تلاش روزافزون کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده یگان های ویژه ناجا در بخش پایانی سخنان خود با ابلاغ سلام و درود فرمانده ناجا به مجموعه انتظامی استان کردستان، از زحمات و اقدامات چشمگیر کارکنان انتظامی استان در کشفیات کالای قاچاق، مواد مخدر، شناسایی، دستگیری و برخورد قاطع با مخلان امنیت و آرامش مردم در این استان قدردانی کرد و گفت: همکاری و هم گرایی همه دستگاه ها با پلیس در توسعه و تقویت نظم و امنیت از الزامات است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج