دبیرکل سابق انصار حزب‌الله گفت: هدف من از حضور در انتخابات شوراها، اتحاد برای آبادانی ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین الله کرم با حضور در فرمانداری تهران و در حاشیه بازدید از محل ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به این‌که «من به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرده‌ام»، اظهار داشت: البته امروز ثبت‌نام نکرده‌ام و قصدم این است که روز آخر ثبت‌نام کنم؛ زیرا در روز آخر شور و هیجان ایجاد خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که شما چه تجربه و تخصصی دارید که می‌توانید در اختیار شهر تهران قرار دهید؟ گفت: من دکترای علوم سیاسی و همچنین دکترای مدیریت استراتژی دارم. شهرداری تهران نیازمند مدیریت استراتژیک است. تاکنون هم مدیریتی که دیده‌ام، مدیریت عمومی و عادی بوده است. در حالی که مدیریت استراتژیک برای تهران کاربرد دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: جامعه کانونی ما یک جامعه سیاست‌زده است و باید به اصل خود برگردد و تبدیل به جامعه‌ای شود که برای مردم دستاوردهایی داشته باشد.

این فعال سیاسی در پاسخ به این پرسش که آیا شما نماینده انصار حزب‌الله هستید؟ گفت: الگوی ما حزب‌الله لبنان است؛ بنابراین باید در کارهای اجتماعی و خدماتی شرکت کنیم. مکان‌های فعالیت حزب‌الله مکان‌های خدمت‌رسانی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدا تاکنون جای مدیریت استراتژیک در این صحنه‌ها خالی بوده است و من فکر می‌کنم در این جهت می‌توانم خدمت‌رسانی کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج