یک عضو اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه حمل و نقل مهمترین اولویت شورای اسلامی شهر تهران در پنجمین دوره است افزود: باید علاوه بر توسعه حمل و نقل عمومی درخصوص ترافیک نیز گام‌های موثری برای شهر تهران برداشته شود.

اسماعیل دوستی پس از ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ری و تجریش در گفت‌وگو با خبرگزاری موج در جمع بندی عملکرد چهارمین دوره شورای شهر تهران گفت: عقیده دارم که شورای شهر تهران عملکرد نسبتا خوبی داشته است. با وجود نمایندگانی از هر دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا شاهد فعالیت و زحمات دوستان بودیم به شکلی که با گذاشتن وقت توانستیم گام‌های موثری برای ارتقا و توسعه شهر تهران برداریم.

وی افزود: شورای شهر تهران در چهارمین دوره به سمت حرفه‌ای شدن گام برداشت و توانست در توسعه شهر اقدامات تاریخی انجام دهد. خوشبختانه شورا با دولت تعامل مناسبی داشت و با مجلس نیز در راستای ارتقای شهر تهران مذاکرات بسیار خوبی برگزار شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران مهمترین اولویت شهر تهران را توسعه حمل و نقل عمومی و حل معضل ترافیک در دوره پنجم خواند و افزود: متاسفانه در شهر تهران اتلاف وقت شهروندان بسیار زیاد است لذا معتقدم که نخستین اولویت شورای شهر تهران باید رسیدگی به موضوع حمل و نقل و ترافیک باشد.

وی تاکید کرد: دومین اولویت شورا باید در حوزه انضباط مالی شهرداری باشد به شکلی که مسائل مالی، صدور پروانه‌ها و آنچه در حوزه اقتصاد شهری اتفاق می‌افتد با سیستمی شدن نظم و سامان مناسبی پیدا کند قطعا باید این موضوع در دستور کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران قرار بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج