دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران با بیان اینکه بارش برف در محور هراز ادامه دارد، افزود: خودروهای فاقد تجهیزات در محور هراز متوقف می شوند.

سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج با بیان اینکه بارش برف در محور هراز و فیروزکوه تا حدودی سنگین و ادامه دار است اظهار داشت: خودروها برای ورود به این محور حتما به تجهیزات ایمنی مجهز باشند و مخزن بنزین خودروها نیز پر باشد.

وی با بیان اینکه بارش سنگین برف در ارتفاعات محور هراز و فیروزکوه احتمال ریزش سنگ و صخره و یا بهمن را افزایش داده گفت: اکنون در محور فیروزکوه و نیز محدوده امامزاده هاشم(ع) محور هراز بارش برف و لغزندگی جاده ها را داریم و احتمال مسدود شدن این محورها وجود دارد.

محبی گفت: از حرکت خودروهای فاقد تجهیزات به خصوص زنجیر چرخ در این محور جلوگیری به عمل خواهد آمد و این خودروها متوقف خواهند شد.

وی افزود: مسافران خودروها حتما مواد غذایی همراه داشته باشند و از رانندگان محترم می خواهیم با سرعت مطمئن حرکت کنند.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به افزایش وقوع حوادث در بارش برف و لغزندگی جاده ها اضافه کرد: از مردم عزیز تقاضا دارم در چنین شرایطی از سفرهای غیر ضروری به محورهای فیروزکوه و هراز خودداری کنند و سفر خود را به زمان عادی شدن شرایط انتقال دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج