رئیس سازمان بازرسی کل کشور پیامی نوروزی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، متن پیام ناصر سراج به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب‌القلوب والابصار، یا مدبر اللیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال


همکاران گرامی

این روزها که طبیعت به سوی نو شدنی از نو حرکت می‌کند و شور حیات به آن باز می‌گردد، فرصت را غنیمت شمرده و تبریک و شادباش خویش را به این مناسبت که به حسن چرخش ایام، مصادف با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) شده است، تقدیم شما و خانواده‌های گرامی‌تان می‌نمایم.

خداوند را شاکرم که در طی سال پشت سر گذاشته شده، توفیق خدمت به جامعه اسلامی ایران در منصب حساس مبارزه با کژی، تباهی و فساد را نصیب خدمت‌گزاران شریف سازمان بازرسی کل کشور فرمود. این راه اگرچه راهی سخت با فرازها و نشیب‌های فراوان است و در هر گردنه‌اش، طرّاران به کمین نشسته‌اند، اما دل خوش داریم که خداوند سبحان، اجر آمران به معروف و ناهیان از منکر را در دفتر اعمالمان رقم زند.

این‌جانب امید فراوان دارم که تجربه تحول در نگرش‌ها و دیدگاه‌های بازرسی در سال 1395 ذیل تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه و همفکری‌ها و هم‌اندیشی‌های ارزشمند و کم‌سابقه میان مرکز و استان‌ها، زمینه را برای برداشتن گام‌های بزرگ و اثربخش در مبارزه با فساد در سال جدید فراهم آورد و رضایت خداوند منّان و حضرت ولی‌عصر(عج) را به دنبال داشته باشد.

سعادت، سلامت و بهروزی همکاران گرامی و خانواده‌های معزز ایشان، در کنار دعای همیشگی فرج و طول عمر برای رهبری معظم انقلاب اسلامی و پیروزی ملت‌های مسلمان در دنیای پرآشوب امروز را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج