قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: به دلیل انجام عملیات بهسازی، سرویس دهی به مسافران در خط 5 مترو تهران از 11 تا 13 اسفند دستخوش تغییراتی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مهندس علی عبدالله پور اظهار کرد: پروژه بهسازی خط 5 مترو تهران که از دی ماه آغاز شده است شامل عملیات های گسترده ای است که در حد امکان شب‌ها و ساعاتی که پذیرش مسافر صورت نمی‌گیرد انجام می شود اما گاهی به دلیل وسعت یک عملیات عمرانی مجبور می شویم تا فعالیت این خط را ساعاتی متوقف کنیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس روز چهارشنبه 11 اسفند، زمان مسافرگیری در خط 5 در ساعات پایانی شب کاهش می‌یابد و حرکت آخرین قطارهای این خط از مبداء صادقیه به سمت گلشهر ساعت 22 خواهد بود و ساعت 21 و 20 دقیقه آخرین مسافرگیری در قطارهای این خط از مبداء گلشهر صورت می گیرد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه افزود: پنجشنبه 12 اسفند نیز سرویس دهی خط تهران- کرج با تاخیر و از ساعت 8 صبح آغاز می شود و مسافران می توانند از این ساعت به بعد طبق برنامه عادی از خط 5 مترو استفاده کنند.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، به گفته مهندس عبدالله پور روز جمعه به دلیل ادامه فعالیت بهسازی، خط 5مترو تهران در کل روز پذیرش مسافر ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج