فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بامداد امروز قاچاقچی و شرور مسلحی که یکی از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی افزود: 24 آبان‌ماه امسال در پی درگیری مسلحانه یگان‌های عملیاتی پلیس با قاچاقچیان مسلح در منطقه "ایرافشان" شهرستان مهرستان که منجر به کشف 600 کیلوگرم مواد مخدر و شهادت استوار دوم "صادق امیری‌زاده" شده بود اقدامات گسترده تیم‌های اطلاعاتی پلیس برای دستگیری متهمان ادامه داشت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در این مدت محل‌های احتمالی تردد این قاچاقچی و شرور مسلح به طور نامحسوس تحت نظر بود افزود: پس از هفته‌ها اقدامات اطلاعاتی و فنی بامداد امروز کارآگاهان پلیس در یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه عامل اصلی به شهادت رساندن این مامور جان بر کف پلیس را در حاشیه شهرستان مهرستان به همراه خودروی که در زمان درگیری با آن متواری شده بود دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی بر تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد که سوداگران مرگ و مخلان امنیت عمومی به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج