رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از اجرای طرح جمع آوری معتادان و خردفروشان مواد مخدر از بیستم اسفندماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد مسعود زاهدیان در حاشیه نمایشگاه کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر  اظهار داشت: این طرح عملیاتی با هدف ایجاد هرچه بیشتر امنیت روانی و پاک سازی محیط عمومی زندگی مردم در 12 کلان شهر انجام خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه محیطی به دور از آلودگی حق همه مردم است، گفت:‌ آنچه که مطالبه عمومی جامعه بوده و به حق هم هست اینست که محیط زندگی مردم باید محیطی به دور از آلودگی و آسیب های اجتماعی باشد.

سردار زاهدیان خاطر نشان کرد: در این ارتباط در حوزه مبارزه با مواد مخدر آنچه که امروز برای مردم مزاحمت ایجاد کرده است حضور افراد معتاد متجاهر و افراد خرده فروش است که به استمرار اقدامات قبلی اما با شدت بیشتر این مهم جمع خواهد شد.

وی با بیان اینکه با هرگونه اقدامی که منجر به برهم زدن امنیت روانی جامعه باشد مبارزه خواهد شد، گفت: اگر چه که طی سالهای گذشته طرحهای مبارزه با مواد مخدر طرح های مستمر و پایداری بوده است اما به لحاظ برخی کاستی ها در زیرساخت ها باعث شده که اینگونه افراد پس از دستگیری و دیگر اقدامات قانونی رها سازی شده و پس از مدتی مجددا به تخلفات قبلی خود ادامه دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج