مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از خروج سامانه بارشی در کشور از فردا خبر داد و گفت: در سایر مناطق کشور در سه روز آینده جوی آرام خواهیم داشت.

احد وظیفه در گفت‌وگو  خبرنگار اجتماعی  خبرگزاری موج درباره وضعیت هوای کشور طی سه روز آینده اظهار داشت: بر اساس تحلیل نقشه‌های هواشناسی در روز دوشنبه تداوم فعالیت سامانه بارشی را در جنوب شرق کشور در استان های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان به صورت رگبار باران، رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت که در ارتفاعات کرمان بارش برف دور از انتظار نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه در این روز به سبب نفوذ جریانات سرد شمالی بارش پراکنده در گیلان و مازندران پیش بینی می شود، همچین دریای خزر نیز در روز دوشنبه مواج است، گفت:  روز سه شنبه نیز بارش پراکنده در جنوب شرق ادامه خواهد داشت، گفت: به تدریج این سامانه از کشور خارج می شود و در سایر مناطق کشور در سه روز آینده جوی آرام خواهیم داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی درپایان درباره وضعیت آسمان تهران طی دو روز آینده تصریح کرد: آسمان تهران روز سه شنبه صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتی گراد و روز چهارشنبه صاف همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج