معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش گفت: تاکنون بیش از 400 هزار دانش آموز کشور به اردوهای راهیان نور اعزام شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی فیض درحاشیه تجلیل ازطلایه داران تعلیم و تربیت استان سمنان افزود: هدف اصلی آموزش و پرروش تربیت دانش آموزان است و فضای علمی و آموزشی بهانه هایی هستند تا دانش آموز در ابعاد مختلف رشد متوازن داشته باشند.

وی با اشاره به تربیت دانش آموزان مطابق با سندتحول بنیادین اظهار داشت: به تعبیری که درسند تحول بنیادین آموزش وپرورش آمده است باید دانش آموزی داشته باشیم که درساحت های مختلف آماده زندگی آینده شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش با بیان این که اردوی راهیان نور جز موقعیت های یادگیری به حساب می آید، تصریح کرد: این موقعیتها بیش از هرچیز می تواند ما را در تحقق اهداف اصلی آموزش و پرورش، یاری دهد.

فیض بابیان اینکه اردوی راهیان نور با همکاری نزدیک آموزش وپرورش و بسیج برگزار می شود، گفت: دانش آموزان سراسرکشور استقبال خوبی از اردوی راهیان نور داشته‌اند.

وی از اعزام بالغ بر 400 هزار دانش آموز کشور در اردوهای راهیان نور تاکنون خبرداد و گفت: پیش بینی ما این است که تا پایان تابستان سال 96 و خاتمه دوره یک ساله اردوها بالغ بر 750 هزار نفر به اردوی راهیان نور اعزام کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به فرارسیدن هفته تعلیم و تربیت اسلامی و روز هشتم اسفند روز امورتربیتی گفت: مجموعه پیشکسوتان تربیت در ستاد مرکزی را فعال کرده‌ایم تا از دیدگاه ها و نظریه‌های کاربردی در این حوزه بیشتر استفاده کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج