معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: برنامه های ویژه نوروز 96 با رویکرد توجه به محرومین برای همشهریان و هم وطنان در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، سلامت و گردشگری ایام نوروز 96 به صورت منطقه ای و فرامنطقه ای در سراسر پایتخت اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی عبداللهی در دویست و بیستمین جلسه شورای معاونین امور اجتماعی و فرهنگی مناطق 22 گانه شهرداری تهران اظهار داشت: بناداریم از 15 اسفند امسال تا 15 فروردین 96 با همکاری تمام مجموعه های مرتبط شهرداری این برنامه ها را در تمام مناطق شهر تهران اجرا کنیم.

وی با اعلام اینکه این برنامه ها در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، سلامت و گردشگری ایام نوروز 96 در نظر گرفته شده است، افزود: بر اساس پیشنهادهای شهرداران و معاونین در این برنامه‌ها بازنگری صورت می گیرد و در قالب دستورالعمل اجرایی به مناطق 22گانه ابلاغ خواهد شد.

به گفته عبدالهی برنامه‌های بسیاری در زمینه فرهنگی، گردشگری و تهران گردی نوروزی و به مناسبت های مختلفی چون ویژه برنامه های چهارشنبه آخر سال، میلاد حضرت فاطمه (س)، درختکاری، ورزش و تفریحات در ایام نوروز، ویژه برنامه‌های اماکن مختلف فرهنگی شهر و ... برای اقشار مختلف از جمله خانواده معزز شهدا و ایثارگران، بانوان، کودکان و تمامی شهروندان تهرانی و هم وطنان و میهمانان نوروزی پایتخت درنظر گرفته شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: همچنین امسال تمهیداتی را در بحث اسکان نوروزی برای هموطنان کشورمان پیش بینی کرده ایم تا به عنوان میهمانان تهران خاطرات خوشی را رقم بزنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج