دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با بیان اینکه اولویت دادستانی مقابله و مبارزه با حاشیه نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی است از رفع تصرف از 5 هکتار اراضی شهری و ملی در یک ماه گذشته در کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، دادخدا سالاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبازره آنی و ضربتی با پدیده سوء حاشیه‌نشینی و حفاظت از اراضی ملی، 46 مورد عملیات توسط نیروهای انتظامی و مامورین شهرداری کرمان با هدف مبارزه با حاشیه‌نشینی و رفع تصرف اراضی ملی طی یک ماه گذشته انجام شده است.

وی تصریح کرد: در این مورد اراضی ملی که در مناطق چهار گانه شهرداری‌های شهر کرمان از سوی فرصت‌طلبان و زمین‌خواران تصرف شده بود مورد قلع و قمع قرار گرفت و با انجام اقدامات مقتضی نهایتا 5 هکتار از اراضی ملی و شهری در محدوده شهر کرمان رفع تصرف شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان بیان کرد: با توجه به فرامین صادره از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر مبارزه با پدیده زمین‌خواری و با یاری و استعانت از خداوند متعال و همکاری نیروهای انتظامی و مامورین سازمان‌های ذیربط ضمن صیانت و حفاظت از اموال ملی دست غاصبان را از راضی ملی و دولتی را کوتاه می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج