معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجموعه شورا و شهرداری از محل ماده 16 و 17 کمک هایی برای زندانیان نیازمند بدهکاری مالی تعیین کنند تا در آستانه ایام عید این اقدام سبب خیر شود. جدیدی در ادامه افزود: این روزها شهر در حال و هوای عید به سر م‌ برد و همانطور که می‌دانید چهارشنبه آخر سال هم نزدیک است.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس جدیدی در سیصد و سی و دومین جلسه شورا گفت: یکطرفه شدن برخی معابر در خیابان 17 شهریور سبب بروز مشکلاتی برای شهروندان شده و نیز موجب عبور خودروها از گذر های فرعی برای دسترسی به معابر اصلی شده که این امر گلایه شهروندان را در پی داشته است.

جدیدی در ادامه افزود: این روزها شهر در حال و هوای عید به سر م‌ برد و همانطور که می‌دانید چهارشنبه آخر سال هم نزدیک است. با توجه به حوادثی که در این روز رخ می‌دهد نیازمند آموزش‌های ایمنی و پیشگیرانه هستیم پیشنهاد می‌کنم این آموزش‌ها از چند روز قبل و یا دو هفته قبل از چهارشنبه آخر سال صورت گیرد تا بازخورد بهتری داشته باشد.

جدیدی در پایان خواستار شد: مجموعه شورا و شهرداری از محل ماده 16 و 17 کمک هایی برای زندانیان نیازمند بدهکاری مالی تعیین کنند تا در آستانه ایام عید این اقدام سبب خیر شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج