نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از امضای 29 نفر از اعضای شورای شهر تهران برای الزام شهرداری تهران به کمک مردم خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، حبیب کاشانی ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران گفت: پیرو اتفاقات رخ داده در شهر خوزستان، صبح امروز اعضای شورای شهر تهران طرحی با 29 امضاء آماده کردند که براساس آن شهرداری ملزم است تا لایحه‌ای را درخصوص رفع مشکلات زیرساختی خوزستان در حوزه آب، برق، تلفن و... برای بررسی به شورا بیاورد.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران در حوادث ملی همچون زلزله بم، ورزقان و ساماندهی برخی شهرهای دیگر همچون حل مشکلات زیرساختی خرمشهر با مصوبه شورای شهر وارد عمل شده است، تصریح کرد: خوزستان پاره تن ماست و برهمین اساس باید در راستای حل مشکلات زیرساختی آن اقدام کنیم.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران براساس این طرح شورای شهر تهران به موضوع حل منشاء ریزگردها وارد نمی‌شود، چراکه هزینه‌های سرسام‌آوری دارد و دولت هم مسئول است، گفت:  اعضای شورای شهر آماده هستند به عنوان شهروند افتخاری خوزستان معرفی شوند.

کاشانی افزود: 29 نفر از اعضای شورای شهر تهران این طرح را امضاء کردند و دو نفری که این طرح را امضاء نکردند (جدیدی و حافظی) در جلسه غایب هستند.

وی افزود: این طرح به پیشنهاد اقبال شاکری رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران انجام شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج