مدیرعامل برج میلاد در دیدار با مدیر عامل سازمان آتش نشانی، از برگزاری مسابقات پله نوردی ویژه آتش نشانان سراسر کشور با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدای آتش نشان در برج میلاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی درویش پور در دیدار با سعید شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی ابتدا از یادمان شهدای آتش نشان بازدید کرده و با اهدا گل به مقام شامخ شهدای حادثه پلاسکو ادای احترام کرد.

وی سپس ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی نیروهای آتش نشان گفت: آتش نشانان با رشادت ها و دلاوری های خود آرامش را برای مردم به ارمغان می آورند. آنها به استقبال خطر می روند تا مردم در آسایش و آرامش زندگی کنند.

درویش پور همچنین به برپایی نمایشگاه پوسترهای شهدای آتش نشان فداکار اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در حاشیه جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد که استقبال خوبی از سوی هنرمندان و اهالی رسانه از این نمایشگاه شد.

وی همچنین از برپایی مسابقات پله نوردی ویژه یادمان شهدای آتش نشان در برج میلاد خبر داد و افزود: این مسابقات 18 اسفند ماه با دعوت از آتش نشان های سراسر کشور در برج میلاد برگزار می شود. این مسابقات به یاد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو است و از تمامی آتش نشان ها دعوت می کنیم که برای حفظ یاد و نام این عزیزان در مسابقات پله نوردی برج میلاد ثبت نام کنند.

مدیرعامل برج میلاد در پایان این دیدار مجموعه ای از پوسترهای نفیسی که پیش از این در نمایشگاه آتشنشانان فداکار به نمایش گذاشته شده بود را به مدیرعامل آتش نشانی اهدا کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج