رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران در مورد مصوبه برج باغ هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد حقانی صبح امروز در سیصدوسی‌ودومین جلسه علنی شورای شهر تهران پس از استماع گزارش دبیر دبیران شورایاری منطقه یک با بیان اینکه درخواست می‌شود این تعداد باغی که در شمیران باقی مانده است حفظ و نگهداری شود، گفت: مصوبه برج باغ‌ها مبنای آن غیرقانونی است و در اجرا نیز چیزی به نام برج باغ انجام نمی‌شود.

رییس کمیته محیط زیست  شورای شهر تهران با اشاره به تخریب باغ الهیه تصریح کرد: بنده نیز در شب برفی فیلم قطع درختان در منطقه یک را برای شهردار فرستادم که چطور این درختان چند ساله قطع می‌شدند

رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران افزود: مصوبه برج باغ‌ها هرچند با نیت خیر در سال 82 به تصویب رسید اما تیشه به ریشه باغ‌های تهران زده است.

حقانی با انتقاد به ساخت پل‌های خیابان ارتش گفت: این پل‌ها به چه قیمت و برای چه ساخته شده است و چه لزومی دارد که این پل‌ها در این منطقه و در شرایطی که مشکلات وجود دارد ساخته شود و این پل‌ها هیچگونه تاثیری نداشته است.

رییس کمیته محیط زیست  شورای شهر تهران ادامه داد: بنده اعتقاد ندارم که در مدیریت کلانشهری پول یک منطقه خرج منطقه‌ دیگری شود چرا که در مناطق مختلف استعدادهای فراوانی داریم که باید از آنها استفاده شود.

وی افزود: امیدوارم روزی شورایاری‌ها در جایگاه قانونی خود قرار بگیرند و اقدامات لازم را انجام دهند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج