مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز ثبت نام قطعی در کاروان های نوروزی عتبات خبر داد و گفت: مشتاقان زیارت عتبات از ساعت 9 صبح امروز می‌توانند نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود در کاروان‌ها اقدام کنند.

محسن نظافتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج در باره اعزام‌های نوروزی اظهار داشت: مشتاقان زیارت عتبات که در این دوره از پیش ثبت نام‌ها شرکت کردند از ساعت 9  امروز می‌توانند بر اساس اولویت‌های قرعه کشی نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود در کاروان‌ها اقدام کنند. در واقع  روزانه بیش از 8 هزار نفر در  قالب اعزام های نوروزی، به عتبات مشرف می‌شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه در اعزام‌های نوروزی بیش از 120 هزار نفر در این ایام به عتبات عالیات اعزام خواهند شد و سفرهای نوروزی عتبات از 24 اسفند آغاز شده و تا 8 فروردین ادامه داشت، گفت: ثبت نام به صورت اولویت بندی صورت خواهد گرفت، به طوری که اولویت‌های 1 تا 10 قرعه کشی از طریق سامانه www.atabat.haj.ir از ساعت 9 امروز آغاز خواهد شد.

به گفته مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، ضمنا پذیرفته شدگان اولویت 11 ( ذخیره) نیز می‌توانند ساعت 10:30 روز شنبه مورخ هفتم اسفندماه با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود در کاروان ها اقدام  کنند.

گفتنی است؛ زمان ثبت نام قطعی در کاروان‌ها برای هر یک از اولویت‌ها بدین شرح  است:

- اولویت‌های ( 1 و 2 ) از ساعت 9 صبح روز دوشنبه دوم اسفندماه 95

- اولویت‌های ( 3 و 4) از ساعت 10 صبح روز دوشنبه دوم اسفندماه 95

- اولویت ( 5 و 6) از ساعت 11 صبح روز دوشنبه دوم اسفندماه 95

- اولویت (7) از ساعت 13 ظهر روز دوشنبه دوم اسفندماه 95

- اولویت (8) از ساعت 14 روز دوشنبه دوم اسفندماه 95

- اولویت (9) از ساعت 15 روز دوشنبه دوم اسفندماه 95

- اولویت (10) از ساعت 16 روز دوشنبه دوم اسفندماه 95

-اولویت 11 ( ذخیره) از ساعت 10:30 روز شنبه هفتم اسفندماه 95

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج