رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ازکاهش دید در جاده های 5 استان خبر داد و گفت: تردد با زنجیر چرخ در محورهای اردبیل، آذربایجان شرقی، زنجان، خراسان‌رضوی، کردستان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران و شرق استان تهران الزامی است.

سرهنگ رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج درباره وضعیت جاده‌های کشور اظهار داشت: در اکثر محورهای اصفهان، گلستان، گیلان، مازندران، خراسان رضوی و در شرق استان تهران، بارش برف گزارش شده است. همچنین در محورهای گرمسار به سمنان، شاهرود – شهرمیرزاد در سمنان و نهاوند – کرمانشاه در استان همدان نیز بارش برف گزارش شده است. در اغلب محورهای خراسان‌جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و در محورهای کهنوج به جیرفت در کرمان شاهد بارش باران و مداخلات جوی هستیم.

 وی در ادامه با بیان اینکه تردد با زنجیر چرخ در محورهای اردبیل، آذربایجان شرقی، زنجان، خراسان‌رضوی، کردستان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران و شرق استان تهران الزامی است، گفت: در این محورها که بستن زنجیر چرخ الزامی است، اگر رانندگان زنجیر چرخ نداشته باشند، از ادامه مسیر آنها توسط پلیس جلوگیری خواهد شد.

سرهنگ رحمانی بااشاره به اینکه گرد و غبار در استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان و مه گرفتگی در اکثر محورهای استان مرکزی، اردبیل، خراسان رضوی، قزوین و زنجان گزارش شده است، افزود: ترافیک در ورودی شهر تهران در آزادراه قزوین – کرج و کرج – تهران نیز وجود دارد.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه از مسافران درخواست می‌شود قبل از سفر ضمن تماس با شماره 120 از وضعیت راه‌ها اطلاع یابند، درخصوص وضعیت جاده‌ها در استان‌های سیل‌زده نیز گفت: انسداد برخی راه‌ها در استان‌های بوشهر، کرمان، هرمزگان و فارس گزارش شده است و تلاش برای رفع این انسداد ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج