فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 2 باند بزرگ مواد مخدر و هلاکت یک قاچاقچی مسلح و کشف یک تن و 688 کیلو مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی گفت: در تعاقب اقدامات اطلاعاتی بلند مدت، ماموران انتظامی شهرستان سراوان و ایرانشهر از فعالیت قاچاقچیان مسلح با استفاده از خودروهای کوهستانی در جابه‌جایی مواد مخدر، مطلع شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از هفته‌ها تلاش و اقدامات شبانه روزی، روز گذشته سه دستگاه خودرو تویوتا متعلق به اعضای این باند در محورهای فرعی جنوب استان شناسایی شده و به طور نامحسوس تحت کنترل قرار گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی پلیس، به صورت مسلحانه با آنها درگیر می شوند و پس از یک ساعت درگیری مسلحانه شدید، یک قاچاقچی به هلاکت رسید و سوداگران مرگ که توان مقابله با پلیس را نداشتند با به جا گذاشتن خودروها از منطقه متواری شدند.

سردار رحیمی با اشاره به پاکسازی منطقه درگیری، گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای به جا مانده از قاچاقچیان یک تن و 50 کیلو گرم تریاک را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به انهدام یک باند مسلح سوداگران مرگ در شهرستان سیب و سوران گفت: در این عملیات، قاچاقچیان مسلح پس از اینکه در چتر اطلاعاتی یگان های پلیس قرار گرفتند با آنها درگیر شدند و پس از درگیری مسلحانه با به جا گذاشتن خودرو حامل 510 کیلو گرم تریاک و 128 کیلو گراس از منطقه متواری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تلاش پلیس برای دستگیری قاچاقچیان مسلح همچنان با جدیت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.
انتهای پیام

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج