فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه دهه فجر ۵۷ دروازه فتوحات دیگر شده است، گفت: دهه فجر نماد بارز پیروزی مستضعفان بر مستکبران است.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار حسن کرمی اظهار داشت: وقتی مستکبران تلاش کردند تا ملل مظلوم جهان را زیرسلطه خود قرار دهند و بر آنها مسلط شوند و نور خدا را خاموش کنند خدواند اراده کرد تا مستضعفان پیروز شوند و حماسه ۲۲ بهمن یکی از نمادهای پیروزی حق بر باطل است.

وی ادامه داد: امروز استکبار تلاش می کند از طریق رسانه ها سلطه خود را بر مردم سایه افکند اما هرگز نخواهند توانست مردم را به غل و زنجیر بکشند و بر اراده خدا پیروز شوند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا بیان داشت: دهه فجر، زمان پیروزی مستضعفان بر مستکبران است و نشان می دهد که ملت ها قادرند کارهای ناممکن را شدنی کنند؛ امروز باید با تعمق در حماسه پیروزی انقلاب، درس مقاومت و ایستادگی بگیریم و در ادامه راه ارزشی خود مصمم شویم.

وی ادامه داد: در عصر حاضر، استکبار می خواهد جهان را پر از ظلم و ستم کند و خلق تروریست هایی مانند داعش با همین هدف است ولی اراده خداوند بر همه امور مسلط و پیروز است و آینده جهان در اختیار مردم مظلوم و ستمدیده خواهد بود.

کرمی ضمن قدردانی از مجموعه یگان دوم یگان های ویژه ناجا به سبب برگزاری مراسم تجلیل از خانواده ها بیان داشت: امروز یگان دوم به عنوان یک یگان مستقل و الگو برای سایر یگان ها شناخته شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج