سرپرست اورژانس کشور از مسئولان مترو درخواست کرد که زمینه لازم برای تسهیلات دسترسی پایگاه‌های اورژانس از ایستگاه‌های مترو به بیمارستان‌ها را ایجاد کنند.

به گزارش خبرگزاری موج،  پیرحسین کولیوند در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه اورژانس مترو صادقیه تهران اظهار کرد: هر زمان که مترو فضای کافی را برای استقرار پایگاه‌های اورژانس در اختیار ما قرار دهد ما این آمادگی را داریم که در سایر ایستگاه‌های مترو نیز پایگاه‌های خود را راه‌اندازی کنیم. این وعده‌ای بود که به مردم دادیم و بخشی از حقوق شهروندی آنهاست.

وی افزود: از مسئولین مترو خواهش می‌کنیم که دسترسی لازم از ایستگاه‌های مترو به بیمارستان‌هایی مانند امام خمینی (ره)، سینا، شهدا، نجمیه، شریعتی و امام حسین (ع) را ایجاد کنند که بتوانیم به صورت مستقیم از پایگاه‌های اورژانس مستقر در مترو به این مراکز درمانی دسترسی داشته باشیم.

سرپرست اورژانس کشور ضمن اشاره به برنامه اورژانس برای راه اندازی و توسعه اورژانس ریلی ادامه داد: در تهران و شهرهای بزرگ که ترافیک زیادی دارند با داشتن یک واگن ویژه برای اورژانس می‌توان سرعت انتقال مصدومان را به مراکز درمانی افزایش داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج